BMW 2 Serie
Active Tourer Plug-In Hybrid 225e xDrive PANORAMADAK | MEM. STOEL | 360° CAMERA | HEAD-UP
Direct kopen, basisprijs: € 29.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.945,-
LEASEPRIJS: € 409,13 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.964,68 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 2 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Active Tourer Plug-In Hybrid 225e xDrive PANORAMADAK | MEM. STOEL | 360° CAMERA | HEAD-UP |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 5 januari 2024 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 61.801 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 409,13 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KHH-18-B |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 605 kg |
| Gewicht: | 1.800 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.405 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 18 Inch lichtmetalen M wielen Y- spaak in Bicolor Orbit Grau
- Glazen panoramadak
- LED koplampen
- achterspoiler
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakdraagsysteem aluminium zijdeglans
- Elektrisch te openen en sluiten achterklep
- LED achterlichten
- Regen- en lichtsensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Infotainment
- BMW Live Cockpit Professional
- Connected Package Professional
- Live Cockpit Plus
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- ConnectedDrive Services
- DAB-Tuner
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning 2-zone
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- M Sportstuurwiel met leder bekleed
- Akoestische voetgangersbescherming
- Cruise control
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel stuurwiel
- Servotronic
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Active Guard Plus
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Park Distance Control achter
- Park Distance Control voor/achter (PDC)
- Parking Assistant
- passagiersairbag
- Speed Limit Info
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 360 CAMERA
- BMW Head-Up Display
- Electrisch bedienbare achterrklep
- Parking Assistant Plus
- Stuurwielverwarming
- 12V aansluiting
- 100% ONDERHOUDEN
- Adaptieve LED koplampen
- Automatisch dimmende antiverblindings binnen- en buitenspiegels spiegels, elektrisch inklapbaar en stoeprandfunctie
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Comfort Access met BMW Digital Key Plus
- Draadloos oplaadstation
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit
- Innovation Pack
- Instructieboekjes aanwezig
- ISOFIX
- metaalkleur
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Scheidingsnet tussen bagageruimte en achterbank
- start/stop systeem
- Travel Pack
- USB Aansluiting
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar